Phone

+90 212 224 57 00 -- 05466824830

[vc_row][vc_column][ultimate_heading main_heading=”Avukat Kenan Uysal” margin_design_tab_text=””][/ultimate_heading][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Avukat  Kenan Uysal Hukuk Ofisi , İstanbul Beşiktaş Barbaros Bulvarında  bulunan Hukuk Büromuz İstanbul Barosuna kayıtlı olup çeşitli alanlarda müvekkillerine avukatlık hizmeti ve hukuki danışmanlık sağlamaktadır.Büromuz ; sadece dava açma yoluyla değil, bunun dışında uyuşmazlıkları sulh ve uzlaşma gibi alternatif yöntemleri de deneyerek çözüme ulaştırmakta, çeşitli koruyucu avukatlık tavsiyeleriyle müvekkillerini bilgilendirerek uyuşmazlığı daha ortaya çıkmadan önlemektedir.

Hukuk büromuz avukatlık mesleğinin gerektirdiği dürüstlük ve güveni ilke edinmiştir. Çalışanlarımız, müvekkillerine ait her türlü bilgi ve belgeyi sır saklama yükümlülüğü kapsamında muhafaza etmektedir. Her türlü uyuşmazlık ve davalarda müvekkillere olası riskler ve ihtimaller aktarılmakta ve ayrıca müvekkillerin onayı alınmaktadır. Ofisimizde uyap avukat portal kullanılmakta olup müvekkillerimizin dava dosyaları uyap  üzerinden açılmakta ve dava dosyaları  günlük takip edilmekte gelişmeler anında müvekkile rapor edilmektedir.[/vc_column_text][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”kenan-uysal” img_size=”640×240″][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text css=”.vc_custom_1450190833209{padding-right: 45px !important;}”]

1991 yılından bu güne hukukun tüm alanlarında binlerce davada vekillik hizmeti veren Av. Kenan UYSAL ticaret hukukunun yanında, aile hukukuna, boşanma, miras vs., idare hukuku ,vergi davaları ve idarenin eylemine karşı davalar, iflas erteleme, konkordato ve marka hakkına tecavüz, markanın hükümsüzlüğü, telif hakları ile ilgili pek çok davada vekillik hizmeti vermektedir. Ceza hukukuna ilişkin sanık vekilliği, müşteki vekilliği hizmeti vermektedir. Çalışma alanlarımız ile ilgili makalelerinize aşağıda kategorize edilmiş halde blok yazılarımızda bulabilirsiniz.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]